• Jamna
  • Bacówka
  • Drzewa

Po relaksującym spacerze na łonie natury czas uzupełnić stracone kalorie. I tu godną polecenia jest kuchnia Schroniska Dobrych Myśli. Żurek po chłopsku, kociołek bacy, zapiekanka fasolowa i wiele innych oryginalnych potraw przyciąga do klimatycznie położonego obiektu gastronomicznego, smakoszy z okolic Małopolski.

Intymne położenie lokalu oraz przepiękne plenery sprawiają, że miejsce to często jest wybierane na biesiady i spotkania integracyjne przy suto zastawionym wiejskim stole.

Prosiak okręcany nad ogniskiem czy połeć z kopytkiem, ziemniaki zapiekane w ziołach oraz prawdziwe wiejskie zsiadłe mleko to tylko namiastka specjałów, jakich można zakosztować pod ogniskową wiatą. Kęs wiejskiego chleba ze smalcem, pyszne wyroby wędliniarskie i Placek gaździny powodują, że trudno jest oderwać się od stołu. Dla osób pragnących w oryginalnej atmosferze świętować swe życiowe wybory. Gospodarze  zorganizują wesele w scenerii turystycznej lub wiejskiej, a stroniącym od rutynowych przyjęć okolicznościowych zaproponuje niepowtarzalną oprawę wodzirejów i opiekę nad dziećmi.

Przy planowaniu menu na biesiadę można skorzystać ze sprawdzonych propozycji lub skomponować jadłospis wedle własnych sugestii.